KLABO Easy 270

Vozík do hmotnosti 750 kg

Skladem
Kód: 54
Značka: Klabo
25 990 Kč
Kategorie: Jednonápravové
Půjčovna vozíků
Půjčovna vozíků
a bez starostí
Splátky
Prodej na splátky
s ESSOX
Telefon
774 613 276
Non-stop objednávky

Rám modelu Easy je svařený klasickou zámečnickou technologii z oceli o síle 2,5 mm a je vyztužen uzavřeným profilem. Vlek má páteřní výztuhu, která vede podél celého vleku od tažného zařízení, až k zadnímu čelu.Tato konstrukce jako celek dělá opravdu maximálně možný pevný rám a je jeden z nejpevnějších vleků v této cenové kategorii přívěsů. Nosný páteřní profil je také z uzavřeného profilu, což je unikát v této cenové kategorii.

Přívěsy KLABO jsou konstruované tak, aby jejich životnost byla dlouhá. Je kladen opravdu velký důraz na konstrukční pevnost a funkčnost vleku. Například, standardní šířka u všech vleků KLABO je 130 cm uvnitř ložné plochy, a to z důvodu využití. Veškerý materiál má normovanou šířku 125 cm, tedy pokud je vlek široký 125 cm, máte problém převést formátovaný materiál. Například OSB deska nebo sádrokarton o šířce 250 x 125 cm bez problému s přívěsem značky KLABO odvezete. Tato deska se bez potíží vleze dovnitř ložné plochy a ještě je tam prostor k uchycení například popruhy do kotvících ok, které jsou uchycené až v rámu (u modelu Easy za příplatek). Tedy znovu i tato oka jsou velmi pevná a nemusíte mít obavu s převozem tohoto nákladu. Dále musíme vyzdvihnout i ostatní příslušenství jako jsou panty, uzávěry bočnic, úchytná oka atd. 

KLABO používá nápravy prémiového německého výrobce KNOTT, nejvyšší řady, kterou vyrábí, s kovanými těhlicemi nejlepší kvality a homologované na rychlost 130 km/h U modelu Easy lze kombinovat nápravy v nebržděné verzi na 750 kg, a nebo za příplatek 1050 kg .

Všechny přívěsy jsou dodávané s garancí záruky 2 roky a konstrukční rychlostí 130 km/h.

Opěrné kolečko NENÍ součástí dodávky. Doporučujeme dokoupit →ZDE. K nalezení také v sekci Náhradní díly

Široké příslušenství, které lze za příplatek dodat, rozšiřuje možnosti použití těchto vleků. U vleků KLABO je použit stejný rozměr příslušenství, tedy pokud časem přejdete na vyšší verzi vleků, tak veškeré příslušenství bude pasovat .

Přívěsy můžou být osazeny vysokou plachtou včetně konstrukce a nebo plochou plachtou přes bočnice, nástavbou bočnic, sítěnou nástavbou, opěrným kolečkem, opěrnými nohy, zámky, otevíracím předním čelem, úchytnými oky v rámu vozíku, silnější podlahou, 7 pólovou nebo 13 pólovou elektroinstalací .

Vozík je vybaven, v základní verzi, pneumatikami 155/70R13 a 7pol. elektroinstalací.

Délka vnitřní ložné plochy 265 cm
Šířka vnitřní ložné plochy 130 cm
Výška bočnic 35 cm
Maximální rychlost 130 Km/h (homologovaná)
Maximální užitná hmotnost 750 kg
Německá náprava KNOTT – 750 kg
Pneumatiky 155/70 R13 4×100 za příplatek 165/70 R13 4×100
Vnější délka přívěsu 384 cm
Vnější šířka přívěsu 177 cm

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX